Wyroby granitowe Wołczyk

Oferta i realizacje

Nagrobki

KLIENT INDYWIDUALNY

Wykonujemy nagrobki według życzenia oraz wymogów klienta. Każdy projekt jest starannie przygotowywany, omawiany a następnie realizowany zgodnie z założeniami klienta.

Na miejscu korzystamy również z naszej własnej elektronicznej bazy projektów (przeszło 2000 tysiące dostępnych projektów), na podstawie których można dokonać wyboru bez konieczności tworzenia nowego projektu lub ewentualnie pozmieniać kilka rzeczy na wybranym projekcie.

Oto jak wygląda proces zamawiania nagrobka:

  1. Wstępne spotkanie i omówienie koncepcji
  2. Opracowanie projektu 3D na żywo z udziałem klienta
  3. Zamówienie nagrobka
  4. Produkcja nagrobka
  5. Wstępny montaż nagrobka na terenie firmy
  6. Zaproszenie klienta w celu oględzin przed ostatecznym montażem na cmentarzu
  7. Umówienie terminu ostatecznego montażu na cmentarzu
  8. Wymagana jest obecność klienta na cmentarzu tuż po zakończeniu montażu
  9. Potwierdzenie odbioru zamontowanego nagrobka przez klienta
  10. Rozliczenie

KLIENT HURTOWY

Dzięki nieustannemu śledzeniu i analizowaniu rynku branży kamieniarskiej, jako Firma z 30 letnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę, z sytuacji jaka panuje na ówczesnym rynku.

Niektóre mniejsze firmy, które albo nie dysponują odpowiednim parkiem maszynowym, a niekiedy z powodu problemów związanych z coraz bardziej restrykcyjnymi przepisami związanymi z ochroną środowiska, są zmuszone przeobrażać się bardziej w firmy handlowe lub montażowe, rezygnując z „cięższej” obróbki kamienia wymagającej coraz nowocześniejszych maszyn.

Mając na względzie sytuację tych Firm oraz dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym i dużą wydajnością przygotowaliśmy ofertę dla klienta hurtowego.
Decydując się na współpracę z nami, otrzymają elementy nagrobków, niektóre obrobione wstępnie, a inne niemal „na gotowo”, które po przystosowaniu do indywidualnych projektów będą mogli montować na cmentarzach. W naszej ofercie posiadamy przeszło 2 tysiące projektów 3D. Wykonujemy również nagrobki na życzenie.

Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, a najlepiej do spotkania się z nami osobiście, w celu omówienia wszystkich szczegółów i warunków współpracy.

Skip to content